דלג לתוכן העמוד
מוצרי הצללה, פרגולות, סוככים, סגירות אלומיניום
טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים
בטל אנימציה

פרגולות

אנו בחבת טלרז מתמחים  בביצוע עבודות עץ, פרגולות, דקים, גדרות, רהיטי גן, ומגוון רחב של פתרונות בעבודות עץ. חברת טלרז  רמת העבודה והגימור הינם עבודות אמן  בטלרז אין פשרות על איכות העובדה ואיכות החומרים.
 
 
אנו  מאמנים כי הדרך ללקוחות מרוצים הינה בשיתוף הלקוח לכל אורך התהליך החל משלב ההזמנה ועד לשלב הסופי של סיום העבודה ולכן אנו 
מקפדים על שיתוף הלקוח בכל התהליך הכולל את בחירת סוג העץ , התאמתו לדרישות הלקוח, עיצוב המוצר הסופי , שימוש בחומרי הפרזול, צבעו של המוצר עמידותו בתאי האקלים, וכמובן הסבר על תחוזקת המוצר לאורך השנים.

אנו מקפדים הקפדה יתרה על איכות חומרי הגלם המהווים ערובה לשנים רבות של הנאה מהמוצרים לפיכך אנו עושים שימוש בעץ איכותי שעבר תהליך של חיטוי ייחודי השומר על העץ מפני מזיקים, ומפגעי האקלים הישראלי.


אנו עובדים בחברה עם מגוון רחב של סוגי עץ אותם ניתן להתאים כפתרון לכל העבודות בין סוגי העצים ניתן למצוא: עץ גושני , גושני צרפתי, פינגר ג'וינט, עץ רב שכבתי ועוד. 

צוות העובדים בחברה הינו צוות מקצועי של מומחים בתחום המחזיק בכלי עבודה ייחודים המענירים תוצאה משולמת לכל עבודה. המוטו של חברת טלרז הינו 
 מקצועיות, דיקנות, איכות, מעל הכל שירות אישי לכל לקוח. 

פרגולות
פרגולה
 
x