דלג לתוכן העמוד
מוצרי הצללה, פרגולות, סוככים, סגירות אלומיניום
טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים טלרז סוככים
בטל אנימציה

סגירות חורף

עוד בסגירות חורף

קיר מסך
סגירות לפרגולות
קבועות

סוככים לסגירת חורף הינו מונח כולל עבור מספר פתרונות חיפוי וסגירה של חללים ומתחמים בימים קרים וגשומים. פתרונות אלו שעשויים להיות קבועים או זמניים הינם פשוטים וקלים לפירוק והרכבה, מאפשרים גם לחמם את החלל הסגור ומתאימים למגוון קהלים וצרכים משתנים. בין היתר נעשה בהם שימוש בחצרות, גינות, בריכות ומרפסות של בתים ודירות, ובבתי עסק כדוגמת בתי קפה, מסעדות, בתי מלון ואולמות אירועים . כמו כן, הם מהווים פתרון יעיל עבור המגזר הציבורי, למשל כסגירת חורף לחצר בבית ספר, גן, מתנ"ס, מגרש שעשועים או במרפאות.
 
אפשרויות שונות של סוככים  - סגירות חורף
 
סוככים לסגירת חורף מוצעים כיום בשוק במגוון רחב של אפשרויות, כך שכל אחד יכול לבחור בסוג הסגירה הנכון עבורו. סגירות אלו מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות:
  • סגירת חורף קבועה - מאפשרת להתקין  סוככים קבועים עם חיפוי קירות הניתנים לפתיחה וסגירה.
  • סגירת חורף זמנית – נעשית באמצעות סוגים שונים של סוככים, כמו סוככי זרועות או מרקיזה המשולבים עם דפנות. הסוככים כוללים מנגנונים חשמליים או ידניים לפתיחה וקיפול.
 
התאמת סגירת חורף לצרכי המשתמש
 
בין אם מדובר בסגירה קבועה או זמנית, סגירות חורף בעזרת סוככים חשוב לבצע בהתאמה מלאה לצרכי הבעלים. ראשית, יש לבחור בסוכך בעל גודל וצורה מתאימים, המנצל באופן מקסימאלי את השטח הנתון. כמו כן, סוג הסוכך ואופן התקנתו משתנים בהתאם לתנאי המבנה והשטח, ולמידת חשיפתו לרוחות וגשמים. בנוסף, אופי הסגירה ישתנה בהתאם למידת העמידות והאטימות המבוקשת, בין אם ככיוסי עילי, צידי או כיסוי כולל המאפשר גם לחמם את השטח הסגור. כפועל יוצא בכך, חשוב שסגירות חורף יבוצעו בסיוע וליווי של חברה מקצועית ורצינית. כלומר, חברה המחזיקה בסוככים איכותיים שעומדים בדרישות התקן המחמירות ביותר, ויכולה לסייע בתכנון והתקנת הסוכך  ותחזוקתו. 
x